SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. İlgili başlığı tıklayarak ayrıntılı bilgi edininiz.

Kurbanım hangi gün saat kaçta kesilecek?
Kurbanlıklar satın alım sırasına göre kesilmektedir. Kurbanınızı alırken kesim sırasıyla ilgili bilgi verilmekte ve arefe günü kesim saati ilan edilmektedir.
Eve değil adrese teslimat hizmetimiz vardır. Şehrinizdeki dağıtım adresimizden kurbanınızı teslim alabilirsiniz.
Bayramda, kurbanınız kesildikten sonra belirtilen dağıtım adresinde teslimat yapılmaktadır ya da kurbanınızı kesim yerinden kendiniz teslim alabilirsiniz.
Bilgileriniz 2048 bit SSL ile korunmaktadır. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.
Canlı hayvan ağırlığının yüzde 55'i olarak hesaplanır.
Deri ve kelleyi yardım kuruluşu, dernek veya köy camiine sizin adınıza bağışlıyoruz. Hisse sahibine deri ve kelle teslimatı yapılmıyor.
Bekleme alanında yiyecek ve içecek ikramlarımız eşliğinde hoşça zaman geçirebilirsiniz.
Hayvanlarımızın hepsi kapalı besi olarak yetiştirilmektedir.
Kapalı besi yetiştirilen hayvanlarımız kendi mahsulümüz olan doğal yemlerle (mısır silajı, yonca, saman) ve en kaliteli euro besi yemiyle (C.P. Yem) beslenmektedir.
Kesim sonrası atıklar konteynırda depolanıp belediyenin gösterdiği yere götürülüp imhası sağlanmaktadır.
Kurbanınızı ihtiyaç sahiplerine bağışladığınızda muhtarlık aracılığıyla ihtiyacı olan kimselere ulaştırıyoruz. Vakıf ve dernek bağışları için kurumlarla bizzat iletişim kurabilirsiniz.